Paskelbti galutiniai respublikinio edukacinio konkurso „Olympis 2020“ rudens sesijos rezultatai. Konkurse dalyvavo 132 Pumpėnų gimnazijos mokiniai, laimėti 79 diplomai. Pagal laimėtų diplomų skaičių Pumpėnų gimnazija užima 241 vietą iš 872 konkurse dalyvavusių mokyklų respublikoje ir 16 vietą iš 60 – Panevėžio apskrityje.

Pirmojo laipsnio diplomus ir medalius pelnė: antrokas Simonas Masilionis (gamtos pažinimo ir lietuvių kalbos  konkursai), trečiokai:  Goda Mickeliūnaitė (matematikos ir anglų kalbos konkursai), Rokas Razgevičius (anglų kalbos konkursas), Adas Jovaiša (anglų kalbos konkursas), šeštokė Kamilė Kaveckaitė (matematikos konkursas), dešimtokas Pijus Jovaiša (matematikos  konkursas). Geriausiai konkurse sekėsi trečiokui Adui Jovaišai, anglų kalbos konkurse užėmusiam 1 vietą respublikoje savo amžiaus grupėje.

Sveikiname visus konkurso laimėtojus!

olymp