Mokytojas |
Dėstomas dalykas |
Klasė |
G. Šedienė |
Tikybos mokytoja Etikos mokytoja |
1–7 1–4, 5–3G |
D. Avellaneda C. |
Tikybos mokytojas |
8–3G |
J. Bagdonienė |
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė |
5b, 6, 1G, 2G, 4G |
L. Noreikienė |
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rusų kalbos vyresnioji mokytoja |
5a, 7, 8, 3G 6, 7 |
D. Janušauskienė |
Muzikos mokytoja |
5–2G |
K. Štuopinė |
Anglų kalbos mokytoja |
7, 1G, 2G, 3G |
B. Lungienė |
Anglų kalbos vyresnioji mokytoja |
2, 5a, 5b, 6, 8, |
V. Aniūnaitė |
Anglų kalbos vyresnioji mokytoja |
3, 4, 6, 7, 2G, 3G, 4G |
A. Vaičiulionė |
Vokiečių kalbos mokytoja metodininkė |
1G, 2G |
G. Denisova |
Rusų kalbos mokytoja metodininkė |
6, 7, 8, 1G, 2G |
J. Stapulionienė |
Matematikos mokytoja metodininkė |
5a, 5b, 8, 1G, 2G |
R. Žemaitytė |
Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Matematikos mokytoja metodininkė |
5a, 5b, 6, 7, 8, 1G, 2G, 3G, 4G 3G, 4G |
R. Morkūnas |
Fizikos vyresnysis mokytojas Matematikos mokytojas Gamtos ir žmogaus vyresnysis mokytojas |
7–3G 6, 7 5a |
L. Skoblickaitė |
Geografijos vyresnioji mokytoja Ekonomikos vyresnioji mokytoja Žmogaus saugos vyresnioji mokytoja |
6–4G 1G 5–1G |
S. Jurkus |
Istorijos vyresnysis mokytojas Pilietiškumo pagrindų vyresnysis mokytojas |
5–4G 1G, 2G |
L. Kvedarienė |
Biologijos mokytoja metodininkė |
1G, 2G |
D. Šatienė |
Chemijos mokytoja metodininkė Biologijos mokytoja metodininkė Gamtos ir žmogaus mokytoja metodininkė |
8, 1G, 2G, 3G 7, 8, 3G 5b, 6 |
D. Augustinienė |
Dailės vyresnioji mokytoja Technologijų mokytoja metodininkė |
5–4G 5–4G |
V. Vaikšnoras |
Technologijų vyresnysis mokytojas |
5–8, 2G–4G |
E. Mickeliūnienė |
Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė |
1a, 5b, 7, 8, 1G–4G |
R. Urbonavičienė |
Fizinio ugdymo mokytoja |
1b–4, 5a, 6, 7, 2G, 3G |
A. Garastaitė |
Fotografijos mokytoja |
3G, 4G |
D. Arbatavičiūtė |
Neformaliojo ugdymo mokytoja |
5–1G |
Pradinės klasės |
||
J. Marcinkonytė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja |
2 klasė |
|
D. Anilionytė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė |
1a klasė |
|
V. Grubienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja |
4 klasė |
|
G. Krušinskienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė |
1b klasė |
|
S. Kisielienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja |
3 klasė |
|
J. Preidžiuvienė, choreografijos vyresnioji mokytoja |
1–4 klasės |
|
J. Kauneckienė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja |
||
A. Garbašauskienė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja |
||
G. Šakalevičienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
||
V. Braškienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
||
A. Zobėlienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
||
G. Gumbelevičius Ikimokyklinio ugdymo meninio ugdymo mokytojas |
||
Pagalbos mokiniui specialistai |
||
G. Kiaunienė Socialinė pedagogė metodininkė |
||
V. Jareckienė Specialioji pedagogė |
||
J. Kondratavičienė Logopedė metodininkė |
||
R. Blažonienė Mokytojo padėjėja |
||
R. Ivanauskaitė Mokytojo padėjėja |
||
R. Žaltickaitė Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja |
||
R. Čeponienė Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja |
||
V. Juodelienė Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja |