dalyviai
Lapkričio pabaigoje penktokai Mindaugas Čeponis, Jorūnas Gegieckas, Saulė Gaigalaitė, Austėja Žilinskaitė ir socialinė pedagogė G.Kiaunienė dalyvavo tradiciniame renginyje ,,Draugo diena", kuris vyko Pasvalio Sporto mokykloje. Į šventę susirinko  apie 50 mokinių iš visų Pasvalio rajono švietimo įstaigų. Dalyvius pasveikino Sporto mokyklos direktorė E.Butrimienė, ŠPT direktorė A.Baršauskienė. Prie šventės organizavimo prisidėjo Sporto mokyklos trenerė D.Vanagienė ir pasvalietis Rytų filosofijos žinovas, užsiiminėjantis kovų menais ir joga, sveikos gyvensenos propaguotojas G.Čepukaitis, policijos atstovė G.Meškienė. Mokiniai atliko įvairias užduotis, kalbėjosi apie draugystę, jos svarbą, susipažino vieni su kitais.

Biržų Kaštonų pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių futbolo 5x5 zoninės varžybos. Mūsų gimnazijos komandą sudarė: A. Adomaitytė (7kl.), I. Zakarevičiūtė (7 kl.), K. Aglinskaitė (8 kl.), J. Kanclerytė (8kl.), M. Kubiliūtė (8 kl.), S. Mulevičiūtė (8 kl.), U. Ramanauskaitė (8 kl.). Atidavusios visas jėgas mūsų merginos iškovojo III-ąją vietą. Sveikiname!

Komandą varžyboms rengė kūno kultūros mokytoja E. Mickeliūnienė

View the embedded image gallery online at:

KINO BUSAS – tai tęstinis kino edukacijos projektas, kiekvienais metais vykstantis Lietuvos regionuose. Šio projekto tikslas – skatinti mokinius žiūrėti filmus, juos analizuoti ir vertinti, lavinti jų vizualinį raštingumą bei kūrybiškumą, ugdyti intelektualią ir kritišką būsimąją kino žiūrovų auditoriją.

Lapkričio pradžioje Pumpėnų gimnazijoje lankėsi režisierius Maratas Sargsyan. Po filmų „Mažasis Nikolia“ ir „Kaip mes žaidėme revoliuciją“ peržiūrų vyko diskusijos su 5, 6, 8, IIG klasių mokiniais apie kiną, šeimą, mokyklą, šalies atgimimą, patriotizmą, profesijas, knygų skaitymą.

Susitikimą organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja J. Bagdonienė ir IIG klasės mokiniai

View the embedded image gallery online at:

Lapkričio mėn. vyko respublikinis  informatikos ir informatinio mąstymo konkursas ,,Bebras“. Jame dalyvavo 20 mūsų gimnazijos 2-10 klasių mokinių (informatikos mokytoja R. Žemaitytė).

Sveikiname 8-os klasės mokinį PIJŲ JOVAIŠĄ, kurio rezultatas buvo šeštas respublikoje (savo amžiaus grupėje) ir geriausias tarp Pasvalio rajono aštuntokų!

Antrokė Mantė Valainytė (mokytoja J. Marcinkonytė), penktokė Augustė Krasauskaitė ir septintokas Joris Valtaris savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone buvo pirmi, IIG kl. mokinys Florentinas Vainickas – antras, 5 kl. mokinys Nojus Jovaiša – trečias.  Savo amžiaus grupėse gerai sekėsi Aurelijui Plesnevičiui (5 kl.), Joriui Dagiui (7 kl.), Laurai Morkūnaitei (7 kl.), Kristupui Kondratavičiui (IG kl.) Renaldui Masilioniui (IG kl.), Mangirdui Nagreckiui (IIG kl.), Deividui Frankai (IIG kl.). Šie mokiniai pateko tarp dešimties geriausių  Pasvalio rajone.

20181213 081308 768x768

Kviečiame aplankyti keramikos būrelio 5-7 kl. mokinių (Saulės Gaigalaitės, Augustės Krasauskaitės, Eligijos Ruzaitės, Dalvydos Marijos Šležaitės, Austėjos Žilinskaitės, Lauros Morkūnaitės, Nedos Strelčiūnaitės, Jono Pauliaus Treškevičiaus, Eimantės Kulitavičiūtės) kūrybinių darbelių parodą. Būrelio vadovė dailės, technologijų mokytoja Diana Augustinienė.

View the embedded image gallery online at:

Lapkričio 27 dieną mūsų mokyklos pirmokus (mokytoja G. Krušinskienė), trečiokus (mokytoja D. Anilionytė) ir ketvirtokus( mokytoja V. Grubienė) aplankė menininkė iš Radviliškio Jadvyga Kurmanskienė. Pradinukai dalyvavo Radviliškio miesto kultūros centro parengtoje programoje „Spalvoti žaidimai kitaip“. Vaikai susipažino su naujausiais šiuolaikiniais menais, grafikos ir tapybos technikomis ir patys marmuravimo dažais dekoravo puodelius. Neįtikėtinais raštais ir įvairiausiomis spalvomis išmarginti darbeliai pradžiugino ne tik mažuosius, bet ir jų mokytojas bei tėvelius. Juk savo rankomis padarytas darbas pats mieliausias! O šaltais žiemos vakarais pasimėgauti kvapnia arbata iš tokio linksmo puodelio tikras malonumas!

View the embedded image gallery online at:

Pumpėnų gimnazijoje vyko mokinių prezidento rinkimai. Rinkimuose dalyvavo du kandidatai: Miglė Kubiliūtė (8 kl.) ir Florentinas Vainickas (IIG kl.). Prieš rinkimus vykusiuose debatuose kiekvienas kandidatas save pristatė, diskutavo, atsakinėjo į mokinių pateiktus klausimus.

Rinkimų dieną balsavo 106 mokiniai. Daugumą savo balsų mokiniai atidavė už IIG klasės mokinį Florentiną Vainicką.

Sveikiname naująjį Pumpėnų gimnazijos mokinių prezidentą Florentiną ir prezidento pavaduotoją Miglę!!! Sėkmės darbuose!!!