Pumpėnų gimnazijoje vėl vyko „Trinus“ projekto seminaras „Klasės palydėjimas“, skirtas spręsti klasės viduje esančias santykių problemas. Šiais metais renginyje dalyvavo aštuntos klasės mokiniai. Daugiau informacijos apie projektą „Trinus“ galima rasti internetiniame puslapyje https://trinus.lt.

tr

Pumpėnų gimnazija pasitinka jubiliejinius 155-uosius mokslo metus. Džiaugiamės pagausėjusia mokyklos bendruomene. Darželį papildė lopšelinukų grupė, sulaukėme nemažai naujų mokinių beveik visose klasėse.

Šventės proga gimnazijos moksleivius, jų tėvelius ir mokytojus sveikino Pasvalio rajono savivaldybės tarybos narės Nijolė Matulienė ir Helena Simonaitienė. Viešnios pirmokėliams įteikė Pirmoko pasus.

Visiems linkime smagių, įdomių, kūrybingų, įsimintinų mokslo metų ir tikimės gerų rezultatų pamokose, konkursuose, olimpiadose ir žinių patikrinimuose. Didelės sėkmės visiems!!!

brandos atestatu iteikimas63

Liepos 14 dieną Pumpėnų gimnazijos 62-osios laidos abiturientams įteikti brandos atestatai. Šiais metais džiaugiamės puikiais valstybinių brandos egzaminų rezultatais. Timo Jackaus matematikos egzamino darbas įvertintas 100 balų, 99 balais įvertintas informacinių technologijų ir 91 balu anglų kalbos egzaminų darbai. Dovilės Dalmantaitės lietuvių kalbos egzamino darbas įvertintas 95 balais, anglų kalbos – 94 balais.

Abiturientus pasveikino Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas P. Balčiūnas, gimnazijos direktorius A. Matuzevičius, klasės auklėtoja E. Mickeliūnienė. Šimtuką gavęs T. Jackus apdovanotas Pasvalio rajono savivaldybės mero padėkos raštu.

Sveikiname visus sėkmingai baigusius gimnaziją ir linkime sėkmės renkantis tolimesnį gyvenimo kelią.

View the embedded image gallery online at:

Europos mokyklų tinklas „European Schoolnet“ sukūrė „Saugios e. erdvės ženklą“ – Europos mokyklų akreditavimo sistemą. Tai yra didžiulis žingsnis į priekį, siekiant plėtoti ir palaikyti aukštus saugios e. erdvės standartus.

Svetainėje www.esafetylabel.eu mokyklos gali susipažinti su nuolat besiplečiančiais ištekliais: saugios e. erdvės patarimais, gairėmis, pasitikrinimo sąrašais ir šablonais.

Vartotojai ir ekspertai dalijasi naudingais patarimais, ištekliais, konsultacijomis ir informacija apie saugios e. erdvės klausimus, padeda vienas kitam ir dalijasi veiksmingos patirties pavyzdžiais. Programą Lietuvoje vykdo projektas „Saugesnis internetas“.

Nuo ateinančių mokslo metų prie saugios e. erdvės bendruomenės jungiasi ir mūsų gimnazija.

sveikata2

Pumpėnų gimnazija nuo 2017 m. balandžio 28 d. yra gavusi sveikatą stiprinančios mokyklos statusą. Sveikatą stiprinančių renginių mokykloje koordinatorė mokytoja Donata Šatienė.

Sveikatą stiprinanti mokykla yra tokia mokykla, kurioje įgyvendinamas tam tikrą struktūrą ir sistemą turintis visų mokinių ir mokytojų bei kito personalo sveikatos, gerovės ir socialinio kapitalo plėtojimo planas. Sveikatą stiprinančios mokyklos pateikia įrodymus apie mokyklų bendruomenių sveikatos ir gerovės pagerėjimą.

Pagrindinis sveikatą stiprinančių mokyklų tikslas – stiprinti moksleivių sveikatą, gilinti sveikatos žinias ir įgūdžius, bendromis mokytojų, medikų, šeimos ir visuomenės pastangomis kurti integruotą, viską apimančią sveikatos stiprinimo ir ugdymo sistemą per vaikų ugdymo institucijas.

Birželio 1-13 dienomis Pumpėnų gimnazijoje vyko pradinukų vasaros stovykla „Aš ir tu – mes kartu“. Vaikai piešė, šoko, dainavo, sportavo, keliavo, gamino darbelius pačiomis įvairiausiomis technikomis, mokėsi būti draugiškais, atsakingais, iniciatyviais. Stovykloje dirbo mokytojos: G.Krušinskienė, J.Kondratavičienė, V.Grubienė,  V.Jareckienė, J.Marcinkonytė, J.Kauneckienė, D.Šatienė, D.Augustinienė, D.Anilionytė, stovyklos vadovė G.Kiaunienė.