Vasario 8 dieną IIG- IVG klasių mokiniai lankėsi tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje ,,Studijos 2018", kuri vyko Vilniuje. Parodoje dalyvavo Lietuvos universitetai, kolegijos, profesinės mokyklos, užsienio mokymo įstaigos, neformalaus ugdymo ir švietimo organizacijos. Jaunimo laukė interaktyvios erdvės, susitikimai su garsiais verslo, mokslo, meno ir kitų sričių atstovais.

Mokinius lydėjo IVG klasės auklėtoja D.Augustinienė, socialinė pedagogė G.Kiaunienė, būrelio vadovė D.Mickeliūnienė.
 
 
 

Sausio 26 dieną gimnazijos pradinukai dalyvavo „Smalsiukų olimpiadoje“. Visi smalsučiai varžėsi 1-2 ir 3-4 klasių komandose. Olimpiados metu mokiniai atliko logines, kūrybines, pažintines ir sportines užduotis iš lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, matematikos ir kūno kultūros. Mokiniai šauniai rungėsi komandose ir demonstravo savo išmintį bei iškalbą.

„Smalsiukų olimpiada“ baigėsi komandų apdovanojimais. Netradicinę pažintinę, kūrybinę ir sportinę veiklą organizavo pradinių klasių mokytojos. 

Gimnazijos vaikinų krepšinio komanda: O. Pažemeckas (IIG), O. Kubilius (IG), E. Vedluga (IG), L.Staškevičius (IG) Joniškyje vykusiose Lietuvos žaidinių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninėse varžybose iškovojo pirmą vietą ir pateko į finalą.

Sveikiname vaikinus ir jų mokytoją E.Mickeliūnienę! 

 03363

Sausio 26 dieną gimnazijoje vyko jau tradicine tampanti Olimpiadų diena. Visi 5-8 ir IG-IIIG klasių mokiniai rinkosi po du dalykus ir atliko mokytojų paruoštas užduotis. Daugiausiai mokinių sulaukė anglų kalbos, dailės, matematikos, informacinių technologijų mokytojai. IVG klasės mokiniai laikė bandomąjį lietuvių kalbos brandos egzaminą, o IIG mokiniai tikrinosi žinias atlikdami PUPP lietuvių kalbos ir matematikos užduotis.

Tą pačią dieną IVG klasės mokinys D. Augustinas dalyvavo informacinių technologijų olimpiados respublikinio etapo atrankiniame ture.

 

Vasario 2 dieną Latvijos mieste Bauskėje vyko viena iš tarptautinio projekto „Pagauk verslo idėją“ dienų. Šiame renginyje dalyvavo mūsų mokyklos šeštos ir aštuntos klasių atstovai.

Mūsiškiai dirbo kartu su latvių mokiniais, kūrė verslo idėjas. Su pasididžiavimu ir susižavėjimu galima teigti, kad mūsų mokiniai yra nuostabūs. Darbus pristatė anglų kalba, puikiai bendravo ir atstovavo ne tik mokyklą, Pasvalio kraštą, bet ir Lietuvą.

Projekto vykdytoja – geografijos mokytoja L.Skoblickaitė.

Sausio 26 dieną grupė septintos ir IG klasės mokinių vyko į kasmetinę tarptautinę turizmo ir laisvalaikio parodą „Adventur-2018“ Vilniuje, kur dalyvavo geografijos žinių konkurse. Parodoje mokiniai domėjosi Lietuvos ir užsienio valstybių siūlomomis pažintinėmis kelionėmis, susipažino su Lietuvos kariuomenės gyvenimu, apžiūrėjo karinę techniką, ginklus, mokėsi sudėtingomis sąlygomis užkurti laužą. Lietuvos savivaldybių prisistatymai buvo skirti artėjančiam Lietuvos šimtmečiui. Kiekvienas miestas siūlė tai, ką turi geriausia: lankytinas vietas, aktyvaus poilsio rūšis, maistą. Mokiniai pasisėmė naujų žinių, pagilino jau turimas. Išvyka organizavo geografijos mokytoja L. Skoblickaitė.

     shutterstock 119485348 142x240

Sausio 15 dieną  vyko Pumpėnų gimnazijos vaiko gerovės komisijos narių, klasių vadovų susitikimas su Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnu Viktoru Doda. Susitikimo metu aptarti aktualūs įstatymai, teisės aktų pakeitimai, svečias atsakė į iškilusius klausimus. 

        Susitikimą inicijavo vaiko gerovės komisijos narė, socialinė pedagogė G.Kiaunienė. 

 

Pumpėnų gimnazijoje lankėsi Kazickų šeimos fondo Niujorko skyriaus direktorė Neila Baumilienė su dukra Vilia. Viešnios susitiko su gimnazijos direktoriumi A. Matuzevičiumi, apžiūrėjo gimnaziją, supažindino su fondo veikla ir pakvietė į Dr. Juozo Kazicko 100-osioms gimimo metinėms skirtą renginį. Vėliau viešnios stebėjo merginų futbolo komandos treniruotę, o po jos bendravo su merginomis.