brandos atestatu iteikimas63

Liepos 14 dieną Pumpėnų gimnazijos 62-osios laidos abiturientams įteikti brandos atestatai. Šiais metais džiaugiamės puikiais valstybinių brandos egzaminų rezultatais. Timo Jackaus matematikos egzamino darbas įvertintas 100 balų, 99 balais įvertintas informacinių technologijų ir 91 balu anglų kalbos egzaminų darbai. Dovilės Dalmantaitės lietuvių kalbos egzamino darbas įvertintas 95 balais, anglų kalbos – 94 balais.

Abiturientus pasveikino Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas P. Balčiūnas, gimnazijos direktorius A. Matuzevičius, klasės auklėtoja E. Mickeliūnienė. Šimtuką gavęs T. Jackus apdovanotas Pasvalio rajono savivaldybės mero padėkos raštu.

Sveikiname visus sėkmingai baigusius gimnaziją ir linkime sėkmės renkantis tolimesnį gyvenimo kelią.

View the embedded image gallery online at:

Europos mokyklų tinklas „European Schoolnet“ sukūrė „Saugios e. erdvės ženklą“ – Europos mokyklų akreditavimo sistemą. Tai yra didžiulis žingsnis į priekį, siekiant plėtoti ir palaikyti aukštus saugios e. erdvės standartus.

Svetainėje www.esafetylabel.eu mokyklos gali susipažinti su nuolat besiplečiančiais ištekliais: saugios e. erdvės patarimais, gairėmis, pasitikrinimo sąrašais ir šablonais.

Vartotojai ir ekspertai dalijasi naudingais patarimais, ištekliais, konsultacijomis ir informacija apie saugios e. erdvės klausimus, padeda vienas kitam ir dalijasi veiksmingos patirties pavyzdžiais. Programą Lietuvoje vykdo projektas „Saugesnis internetas“.

Nuo ateinančių mokslo metų prie saugios e. erdvės bendruomenės jungiasi ir mūsų gimnazija.

sveikata2

Pumpėnų gimnazija nuo 2017 m. balandžio 28 d. yra gavusi sveikatą stiprinančios mokyklos statusą. Sveikatą stiprinančių renginių mokykloje koordinatorė mokytoja Donata Šatienė.

Sveikatą stiprinanti mokykla yra tokia mokykla, kurioje įgyvendinamas tam tikrą struktūrą ir sistemą turintis visų mokinių ir mokytojų bei kito personalo sveikatos, gerovės ir socialinio kapitalo plėtojimo planas. Sveikatą stiprinančios mokyklos pateikia įrodymus apie mokyklų bendruomenių sveikatos ir gerovės pagerėjimą.

Pagrindinis sveikatą stiprinančių mokyklų tikslas – stiprinti moksleivių sveikatą, gilinti sveikatos žinias ir įgūdžius, bendromis mokytojų, medikų, šeimos ir visuomenės pastangomis kurti integruotą, viską apimančią sveikatos stiprinimo ir ugdymo sistemą per vaikų ugdymo institucijas.

Birželio 1-13 dienomis Pumpėnų gimnazijoje vyko pradinukų vasaros stovykla „Aš ir tu – mes kartu“. Vaikai piešė, šoko, dainavo, sportavo, keliavo, gamino darbelius pačiomis įvairiausiomis technikomis, mokėsi būti draugiškais, atsakingais, iniciatyviais. Stovykloje dirbo mokytojos: G.Krušinskienė, J.Kondratavičienė, V.Grubienė,  V.Jareckienė, J.Marcinkonytė, J.Kauneckienė, D.Šatienė, D.Augustinienė, D.Anilionytė, stovyklos vadovė G.Kiaunienė.

View the embedded image gallery online at:

2016-2017 mokslo metai baigėsi. Birželio 2 dieną IIIG klasės mokiniai nuleido Lietuvos valstybės vėliavą ir perdavė ją saugoti iki kitų mokslo metų pradžios gimnazijos direktoriui A.Matuzevičiui.

Aštuntokai ir IIG klasės mokiniai jau džiaugiasi gautais pažymėjimais, o IG klasės mokiniai kartu su auklėtoja D.Šatiene pasveikino IIG klasės mokinius (auklėtoja L.Noreikienė), įgijusius pagrindinį išsilavinimą.

Visiems linkime gerų atostogų ir gražios vasaros. Iki susitikimo Rugsėjo 1-ąją!

View the embedded image gallery online at:

Pumpėnų gimnazija džiaugiasi labai gerai besimokančiais, aktyviais mokiniais ir jau kelinti metai dovanoja jiems nemokamą kelionę. Gegužės mėnesį geriausiai besimokantys 5-8 klasių mokiniai su mokytojomis J.Stapulioniene ir V.Jareckiene vyko į ekskursiją po Biržų rajoną. Lankėmės Sodeliškių kaimo turizmo sodyboje, kur dalyvavome edukacinėje programoje: kepėme naminę duoną, apžiūrėjome veikiantį 1942 m. vėjo malūną, senovinių motociklų, mašinų, traktorių ir garo mašinų kolekciją. Toliau ekskursiją tęsėme Biržų regioniniame parke, kur aplankėme  Kirkilų kraštovaizdžio draustinį. Visi nusileidome į Karvės olą, o drąsiausieji įkopė į Kirkilų apžvalgos bokštą.

taikos

Birželio 1-ąją – Vaikų gynimo dieną – visoje Lietuvoje vyko akcija TAIKOS GLĖBYS, kurios metu Lietuvos žmonės buvo kviečiami susivienyti ir vienu metu apsikabinti vieni su kitais vardan taikios vaikų ateities.

Mūsų gimnazijos bendruomenė taip pat prisijungė prie šios gražios iniciatyvos. Per pirmą pamoką gimnazijos fojė visi draugiškai apsikabinome ir nusifotografavome.

View the embedded image gallery online at:

Gegužės mėnesį Pumpėnų gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas „Sveika, vasara!“, kurį organizavo logopedė Jovita Kondratavičienė. Konkurso tikslas – lavinti pradinių klasių mokinių taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius.
Geriausius darbus išrinko komisija, kurią sudarė visi pradinių klasių mokiniai, mokyklos bendruomenės nariai.
Paskatinamieji prizai (tribriauniai pieštukai) buvo įteikti visiems konkurso dalyviams. Už dailiausią rašyseną įteikti diplomai:

1 klasės mokinėms: Tijai Kripaitytei, Gabijai Šakalytei, Gabijai Kumpinaitei.
2 klasės mokiniams: Augustei Jasiukaitytei, Ugnei Bartusevičiūtei, Justui Baneliui.
3 klasės mokinėms: Eligijai Ruzaitei, Dalvydai Marijai Šležaitei, Augustei Krasauskaitei.
4 klasės mokiniams: Skirmantui Pečiukui, Kostui Kubiliui, Rugilei Kiznytei.