bus transportation icon 512

Mokyklinių autobusų  tvarkaraščiai:

book open flatRekomenduojamų perskaityti knygų sąrašas:

image1 

 

image1

Socialinė pedagogė metodininkė Gražina Kiaunienė

el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   tel. 8 611 955 24

Dirba su asmeniu (individualus darbas) – mokiniu, tėvais ar teisėtais mokinio atstovais, pedagogais ir kitais gimnazijoje dirbančiais specialistais.

Vertina ir padeda spręsti problemas, susijusias su įvairiais mokiniams kylančiais sunkumais dirba su mokiniais, turinčiais žalingų įpročių, patiriančiais seksualinį ir fizinį išnaudojimą.

Vykdo saviraiškos, mokymosi motyvacijos, lankomumo, užimtumo, emocinių ir elgesio bei kitų problemų sprendimo prevencines programas.

Padeda tėvams ar teisėtiems vaiko atstovams ugdyti savo vaiką, suprasti jo socialinius ir psichologinius poreikius.

Bendradarbiauja su klasių vadovais, kitais pedagogais, specialistais, gimnazijos administracija sprendžiant vaikų socialines-pedagogines problemas.

Nuolat palaiko ryšius su vietos bendruomene ir įvairiomis įstaigomis, rūpinasi gyvenamosios aplinkos pritaikymu vaiko poreikiams, vykdo šviečiamąjį-informacinį darbą.

Inicijuoja, organizuoja socialinių projektų kūrimą ir jų įgyvendinimą.

Atstovauja ir gina vaikų teises gimnazijoje, teisėsaugos ir kitose institucijose.

Lanko mokinius jų namuose, jeigu klasės vadovas neturi tam galimybių.

 

   

Konsultacijų grafikas

 Socialinės pedagogės kabinetas

(pirmas aukštas)

 
Pirmadienis iki 16 val.
Antradienis iki 16 val.
Trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis iki 15.30 val.

 Pastaba. Socialinė pedagogė 50 % savo darbo laiko skiria vaikų lankymui namuose, konsultacijoms su kitais specialistais, tiriamajam ir organizaciniam darbui, kuris gali būti atliekamas ir už gimnazijos ribų.