20201113 091215 1024x768

Spalvotai rudenišką spalį 3b klasės mokiniai pasitiko dalyvaudami verslumo skatinimo projekte „Versli klasė“. Šiame projekte dalyvavome su viltimi, kad laimėsime nemokamą kelionę į Dino parką ir dar užsidirbsime pinigų pramogoms. Apie laimėtą kelionę dar niekas nepranešė, bet širdį ramina užsidirbti 293,40 eurai. Tai nebuvo lengvas uždarbis. Mokiniai turėjo gražiai išleistus katalogus, kuriuose buvo patraukliai išdėliotos žvakės. Kruopščiai apgalvoję savo verslo planą, trečiokai, pasitelkę savo iškalbingumą, bandė sudominti pirkėjus savo dailiomis žvakėmis. Mokiniams sekėsi puikiai. Kai kurie pardavinėtojai pasižymėjo itin dideliu veiklumu ir iniciatyvumu. Kitiems ši veikla buvo pirmas rimtas reikalas su pinigais.

Uždirbtus pinigus žadame išleisti kelionei į Dino parką. Šią kelionę planuojame birželio mėnesį, kai visi Dino parko atrakcionai bus atidaryti.

Nuoširdžiai noriu padėkoti tėveliams, pirmiesiems savo vaikų verslumo skatintojams, už palaikymą ir pagalbą dalyvaujant šiame projekte.

3b klasės mokytoja Gita Krušinskienė