1024px Red information icon with gradient background.svg

Nuo lapkričio16 d. iki gruodžio 17 d.

Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas Pumpėnų gimnazijoje bei ikimokyklinis ugdymas Kalno, Kriklinių ir Mikoliškio skyriuose vyksta įprasta tvarka.

---------------------------

Nuo lapkričio 16 d. iki gruodžio 17 d.

5–8 ir 1G–4G klasių mokiniai mokosi nuotoliniu būdu.

-------------------------

Švietimo pagalba (logopedo, specialiojo pedagogo, socialinio pedagogo) ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams, pradinių klasių mokiniams teikiama įprasta tvarka.

Kitiems mokiniams – nuotoliniu būdu.

---------------------------

Mokykliniai autobusai nuo lapkričio 16 d. važiuoja pagal naują tvarkaraštį.

----------------------------

Informaciją karantino metu apie ugdymo proceso organizavimo tvarką, švietimo pagalbos teikimą, kitais švietimo bendruomenei aktualiais klausimais teikia gimnazijos direktorius

PASVALIO R. PUMPĖNŲ GIMNAZIJOS IKIMOKYKLINIO, PRIEŠMOKYKLINIO, PRADINIO, PAGRINDINIO IR VIDURINIO UGDYMO ORGANIZAVIMAS KARANTINO, EKSTREMALIOS SITUACIJOS, EKSTREMALAUS ĮVYKIO AR ĮVYKIO, KELIANČIO PAVOJŲ MOKINIŲ SVEIKATAI IR GYVYBEI, LAIKOTARPIU, KAI UGDYMAS ORGANIZUOJAMAS NUOTOLINIU BŪDU

Administracija