unname2dKai sustoja ant rudenio liepto

Geltonplaukiai beržai ir kaštonai,

Palydėdami gerves į tolimą kelią,

Ir širdin įsilieja

Ilgesinga rudens nežinia,

Tu girdi, kaip iš tolo

Sidabriniai prabyla varpeliai

Ir, gimtaisiais laukais nuaidėję,

Tyliai šaukia mokyklon tave.

Rugsėjo pirmoji Pumpėnų gimnazijoje

Prasideda nauji mokslo metai, kupini naujų iššūkių. Vieni kitų pasiilgom ir visi norim kuo greičiau susitikti.

8.15 val. šventinis susitikimas gimnazijos vidiniame kiemelyje. Renginio metu visiems privaloma dėvėti veido apsaugos priemones ir laikytis saugaus 2 metrų atstumo.

Klasių vadovai lauks savo auklėtinių pažymėtose vietose. Po renginio klasių vadovai palydės mokinius į klases. Mokinių tėvų į mokyklos patalpas prašome neiti.

Pradinių klasių mokinių tėvai po renginio su mokytojomis gali pabendrauti gimnazijos kiemelyje.

9.45 val. mokiniai vežami į namus (klasių vadovai išlydi mokinius iš klasių pagal grafiką).

Būkime vieningi ir supratingi – saugokime vieni kitus!

Gražių ir sveikų mokslo metų!

UGDYMO PROCESO ĮGYVENDINIMO PUMPĖNŲ GIMNAZIJOJE 2020–2021 MOKSLO METAIS TVARKOS APRAŠAS.pdf