atl

Pasimeti, kur išmesti vienkartinį puodelį? Nežinai, kur dingo įprasti antžeminiai konteineriai, ir kokie yra pusiau požeminių privalumai? O gal – priešingai – esi perskaitęs visą „Atliekų kultūros“ enciklopediją? Tvaresnė aplinka tiesiogiai siejasi su mūsų kasdien priimamais sprendimais, kur išmetame atliekas, kiek vartojame ir kaip atsakingai gyvename.

Tai buvo puiki proga ir mūsų gimnazijos mokiniams pamatuoti savo žinias – ką jau žinome, o kur dar turime pasitempti! „Atliekų kultūros“ egzamino užduotis sprendėme balandžio 30 d. Ačiū už dalyvavimą 6 ir 8 klasės mokinimas, o daugiausiai taškų surinko ir diplomus gavo Augustė Krasauskaitė (6 klasė) ir Neda Strelčiūnaitė (8 klasė). Sveikiname!!!

Biologijos mokytoja D. Šatienė