olimp

Paskelbti galutiniai respublikinio edukacinio konkurso „Olympis 2020“ pavasario sesijos rezultatai. Konkurse dalyvavo 172 mūsų mokyklos mokiniai, laimėti 104 diplomai. Pagal laimėtų diplomų skaičių Pumpėnų gimnazija užima 232 vietą iš 937 konkurse dalyvavusių mokyklų respublikoje ir 13 vietą iš 80 – Panevėžio apskrityje. Šiemet Informacinių technologijų konkursas buvo nemokamas, jame galėjo dalyvauti visi norintys 1–12 klasių mokiniai.

Pirmojo laipsnio diplomus ir medalius pelnė: antrokai Aistis Sivickas ir Paulius Zakarevičius (gamtos pažinimo konkursas), penktokė Kamilė Kaveckaitė (istorijos konkursas), penktokė Ema Misiūnaitė, aštuntokė Laura Morkūnaitė, devintokai Simona Mulevičiūtė ir Pijus Jovaiša (informacinių technologijų konkursas). Geriausiai konkurse sekėsi devintokui Pijui Jovaišai, matematikos konkurse užėmusiam 4 vietą respublikoje savo amžiaus grupėje.

Sveikiname visus konkurso laimėtojus, linkime sėkmės ir ateityje!