Kovo mėnesį Pumpėnų gimnazija tradiciškai prisijungė prie „Vaikų linijos” inicijuoto Sąmoningumo didinimo mėnesio, skirto patyčių prevencijai. Vykusias akcijas, renginius, parodas koordinavo gimnazijos socialinė pedagogė G.Kiaunienė. Ketvirtokai su mokytoja V.Grubiene gamino „Emocijų veidukus”, trečiokai su mokytoja D.Anilionyte  kūrė darbelius, skirtus parodai „Atpažink emocijas”, priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniai  su mokytoja J.Kauneckiene, ikimokyklinio ugdymo grupių auklėtojos L.Tinterienė, R.Kleibė su vaikais kalbėjosi apie draugystę, gamino darbelius parodoms „Būkim draugiški”, „Emocijos”. Parodas padėjo surengti dailės mokytoja D.Augustinienė, o informatikos mokytoja R.Žemaitytė su 6-IVG klasių mokiniais sukūrė saugaus interneto taisykles. Priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniai dalyvavo Pasvalio darželyje „Žilvitis” vykusiame „Draugystės protmūšyje”, kurį organizavo „Žilvičio” socialinė pedagogė Z.Asbergaitė ir Pumpėnų gimnazijos socialinė pedagogė G.Kiaunienė. Protmūšyje dalyvavo penkios komandos iš įvairių Pasvalio rajono ugdymo įstaigų.

Pumpėnų gimnazijoje svečiavosi mokiniai iš Pasvalio specialiosios mokyklos, kuriuos lydėjo socialinė pedagogė R.Kurmilavičienė. Mokiniai dalyvavo geografijos pamokoje (mokytoja L.Skoblickaitė), chemijos pamokoje (mokytoja D.Šatienė), su aštuntokėmis  piešė „Svajonių mokyklą”.
          Norisi tikėti, kad draugiški buvome ne tik kovo mėnesį, bet būsime ir visus  mokslo metus.