Š. m. lapkričio 15 d. Pasvalio sporto mokykloje vyko jėgos ir greičio „Sportas – jėga“ varžybos, skirtos priklausomybę sukeliančių medžiagų (narkotikų, alkoholio, tabako ir kt.) vartojimo mažinimui ir prevencijai, kurias organizavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio r. policijos komisariatas, Pasvalio r. sav. administracijos Švietimo ir sporto skyrius bei Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuras. Varžybose dalyvavo Pasvalio r. mokyklų 9-ų ir 10-ų klasių moksleiviai.

Mūsų gimnazijai atstovavo po vieną merginų ir vaikinų komandą. Merginų komandą sudarė IG klasės mokinė Miglė Matušauskaitė, IIG klasės mokinės: Andželika Masilionytė, Kamilė Krisiūnaitė ir Ligita Zalupaitė, o vaikinų komandą sudarė IG klasės mokinys Kristupas Kondratavičius, IIG klasės mokiniai: Florentinas Vainickas, Irmantas Žaltickas bei Dovydas Dobrodiejus. Merginos turėjo įveikti šias rungtis: 10x10 šaudyklinį bėgimą, statinę padėtį sulenktomis rankomis remiantis į žemę, bei atsilenkimus, o vaikinai – 10x10 šaudyklinį bėgimą, kybojimą sulenktomis rankomis ant skersinio, bei atsispaudimus. Susumavus visus rezultatus, mūsų gimnazijos merginų komanda užėmė II-ąją vietą, o vaikinų komanda – III-ąją vietą.

Asmeninėje įskaitoje iš visų dalyvavusių merginų geriausiai pasirodė ir daugiausiai taškų surinko mūsų gimnazistė KAMILĖ KRISIŪNAITĖ!!! Komandos buvo apdovanotos diplomais ir medaliais, o Kamilė gavo atminimo dovanėlę.

Komandas varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojos Eglė Mickeliūnienė ir Regina Urbonavičienė.