Kovo 20 dieną Pumpėnų gimnazijos pradinių klasių mokiniai paminėjo Žemės dieną. Šiemet ji buvo skirta sugrįžtantiems paukščiams. Ši diena mažiesiems paukščių mylėtojams prasidėjo mokyklos kieme. Čia pradinukai sugūžėjo nešini tėvelių parūpintais inkilėliais. Juos mokyklos kieme įkėlė ūkio dalies darbuotojai.

Pasidžiaugę, kaip praturtėjo mokyklos kiemas, mokinukai grįžo į klases, kuriose vyko įvairios veiklos, skirtos geriau pažinti paukščius. Vieni klausėsi paukščių balsų ir bandė juos atspėti, kiti bandė kūrybiškai pavaizduoti mažuosius giesmininkus. Mokyklos bibliotekoje vyko filmo „Kur išskrenda gandrai“ peržiūra. Žemės dieną vainikavo sporto salėje vykęs visų pradinukų bendras ratelis-žaidimas „Garnys garnys“. Maloniai kviečiame į mokinių kūrybinių darbelių parodą „Giesmininkų puota“, kuri dar ir dabar eksponuojama gimnazijos antro aukšto koridoriuje.

Dėkojame mokinių tėveliams, bibliotekininkei Virginijai Čeponienei, ūkio dalies darbuotojams Romui Meškiui ir Vladislovui Dubinin už pagalbą pradinio ugdymo mokytojoms organizuojant Žemės dieną, skirtą sugrįžtantiems paukščiams.