Prieš žiemos atostogas mokytojos E. Mickeliūnienė ir V. Jareckienė suorganizavo savo auklėtiniams išvyką į Kauną.

Buvo aplankytas IX fortas, kuriame mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Devynių fortų tvirtovė“. Edukacinis užsiėmimas žaismingai supažindino jo dalyvius su Kauno miesto tvirtove ir jos fortais. Mokiniai su edukatoriumi išsiaiškino kas yra fortas ir tvirtovė, taip pat sužinojo, kad visas Kaunas carinėje Rusijos imperijoje buvo paverstas miestu-tvirtove. Aptarus iš ko buvo statomi gynybiniai įtvirtinimai, mokiniai turėjo surasti vietas, kur buvo paslėptos užuominos, po to surasti kryžiažodį ir jį išspręsti. Edukacinis užsiėmimas apėmė ne tik istorijos pažinimą – taip pat padėjo prisiminti romėniškus skaičius, suprasti žemėlapius, ugdė kūrybiškumą.

Sekanti stotelė – „Jamp Space“ batutų erdvė. 5-6 klasių mokiniai aktyvias pramogas galėjo susieti su sportu. Išklausę saugaus elgesio taisykles ir rekomendacijas, mokiniai galėjo išbandyti kempinių baseiną, kautynių buomą, pakylas triukams, žaidimų aikšteles, čiuožyklas, bei patirti šuolio ir skrydžio džiaugsmą.

Atvėsę ir pailsėję vykome į lazerių areną. Mokiniai ten turėjo galimybę varžytis grupėmis ir sužinoti kiekvienas savo individualius šaulio gebėjimus. Šio žaidimo metu atsiskleidė mokinių gebėjimas dirbti komandoje, bendradarbiavimas, komunikavimas.

Apsilankėme unikaliame, analogų neturinčiame Velnių muziejuje, pamatėme begalę linksmų, gudrių, įdomių, baisių velniukų. Išgirdome neįtikėtinų istorijų apie juos, susipažinome ne tik su lietuviškais velniukais, bet ir su atkeliavusiais iš svečių šalių. Klausėme ir vaidinome lietuvių liaudies pasakas. Sužinojome netikėčiausių istorijų, kurių pagrindinis veikėjas – velnias.

Visi grįžome namo kažką naujo pamatę ir sužinoję bei patyrę pačias geriausias emocijas.