Spalio 19 d. gimnazijoje vyko stalo teniso turnyras, kuriame dalyvavo 20 mokinių. Dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes.

Jaunesniųjų grupės (iki 8-os klasės) nugalėtojai: N. Rinkiavičius (6 kl.) – I vieta, A. Mikėnas (5 kl.) – II vieta, A. Rinkiavičius (4 kl.) – III vieta. I-IVG klasių vaikinai prizines vietas pasiskirstė taip: E. Vedluga (IG kl.) – I vieta, S. Mickeliūnas (IVG kl.) – II vieta, L.Treškevičius (IIIG kl.) – III vieta. Turnyre dalyvavo ir dvi merginos – I. Morkevičiūtė (IIG kl.) ir A. Lipnickaitė (IIIG kl.). Prie jų prisijungė ir kūno kultūros mokytoja E. Mickeliūnienė. Visos trys dalyvės draugiškai pasidalino prizines vietas. Varžybas organizavo kūno kultūros mokytoja E.Mickeliūnienė.