Baigėsi „Ladygolo-2017“ apskričių finalai. Pumpėnų gimnazijos komandoje žaidė I-IIG kl. ir 7-8 kl. mergaitės (D. Janulytė, J. Petriškytė, I. Morkevičiūtė, V. Aglinskaitė, A. Janulytė, L. Zalupaitė, S. Krasauskaitė, U. Ragauskaitė, G. Kubiliūtė, M. Matušauskaitė).

Mūsų gimnazijos merginos rungtyniavo su Ramygalos gimnazijos, Panevėžio 5-osios gimnazijos,  Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos, Pandėlio gimnazijos komandomis. Po atkaklių kovų Pumpėnų gimnazijos merginų futbolo komanda iškovojo III-ąją vietą. Geriausia komandos žaidėja išrinkta IIG kl. mokinė Deimantė Janulytė, kuri buvo apdovanota asmeniniu prizu – taure. Komanda apdovanota taure, komandiniu diplomu, futbolo kamuoliais, o komandos žaidėjos – medaliais, marškinėliais su „Ladygolo“ logotipais ir saldžiu prizu. Komandą varžyboms ruošė kūno kultūros mokytoja Eglė Mickeliūnienė.