Vasario 7 dieną pasaulyje minima Saugesnio interneto diena. Pirmą kartą ši diena buvo švenčiama 2004 m. ir ją minėjo 13 Europos šalių ir Australija. 2016 metais Saugesnio interneto diena buvo švenčiama jau daugiau nei 120 šalių visame pasaulyje! Šių metų dienos tema – „Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl saugesnio interneto!“.

Mūsų gimnazijoje vasario mėnesį tradiciškai organizuojama Saugaus interneto savaitė, kurios metu įvairių klasių mokiniams vedamos informacinių technologijų pamokos, skirtos interneto saugumui. Šiais metais mokiniai diskutavo, kūrė plaktus, žiūrėjo ir aptarė TV laidą, atliko įvairias užduotis. Pagrindinis dėmesys buvo skirtas patikimos informacijos paieškai internete ir jos atrankai, duomenų saugiam pateikimui socialiniuose tinkluose. Pirmą kartą apie saugų internetą buvo kalbama su pačiais mažiausiais mūsų mokinukais – informatikos kabinete lankėsi priešmokyklinės grupės vaikai. Buvo pravesta apklausa „Interneto TOP-ai“, siekiant išsiaiškinti, kokia veikla internete labiausiai patinka 5-11 klasių mokiniams. Mokinius labai sudomino paskelbti apklausos rezultatai. Saugaus interneto savaitę organizavo informacinių technologijų mokytoja Rima Žemaitytė ir socialinė pedagogė Gražina Kiaunienė.

Plačiau apie savaitės renginius galite sužinoti pažiūrėję skaidres.