Sausio 10 d. Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių pagrindinio ugdymo skyriaus sporto salėje vyko rajono kaimo vidurinių ir pagrindinių mokyklų krepšinio varžybos 3 prieš 3. Pumpėnų gimnazijai atstovavo vaikinų ir merginų komandos. Vaikinai rungtyniavo su Pajiešmenių, Daujėnų, Krinčino, Ustukių, Saločių A. Poškos pagrindinių mokyklų bei Vaškų gimnazijos komandomis. Po atkaklios kovos mūsiškiai nusileido tik Vaškų gimnazijos komandai ir iškovojo II-ąją vietą. Komandą sudarė: Eigirdas Bartašius 2G kl., Nojus Putris 2G kl., Orestas Pažemeckas 1G kl. ir Lukas Staškevičius 8 kl.

Mūsų gimnazijos merginų komanda (Jūratė Petriškytė 2G kl., Deimantė Janulytė 2G kl., Irūna Morkevičiūtė 1G kl., Gabija Kubiliūtė 7 kl) taip pat iškovojo II-ąją vietą. Abi komandas varžyboms ruošė kūno kultūros mokytoja E. Mickeliūnienė.

Sveikiname nugalėtojus!