Nuo 1995 m., kai UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena, daugelis demokratinių valstybių ją mini lapkričio 16-ąją .

Apie toleranciją galima kalbėtis su įvairaus amžiaus vaikais, įtraukiant juos į pokalbius, diskusijas bei kūrybinę veiklą. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis yra paukštis, kurį piešė ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai (auklėtoja J.Zakarevičienė). Etikos ir tikybos mokytoja R. Martinkėnienė pamokų metu su vaikais diskutavo apie toleranciją artimoje aplinkoje ,,Tolerancijos apraiškos mokykloje. Mokytojų-mokinių santykiai“, o 1–7 klasių mokiniai gamino tolerancijos dienos simbolius. Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytojas S.Jurkus su mokiniais kalbėjo apie tolerancijos/netolerancijos pavyzdžius istoriniu aspektu, per lietuvių kalbos pamoką (mokytoja J.Bagdonienė) aštuntokai rašė tolerantiškus palinkėjimus, diskutavo. Tolerancijos dieną išradingai paminėjo antros klasės mokiniai (mokytoja V.Grubienė). Vaikai žiūrėjo filmuką, savo klasėje paruošė stendą ,,Mes visi vienodi po vienu dangumi ir po viena saule“ , bei pagamino tolerancijos dienai skirtas ,,šypsenėles“ kurias padovanojo 1,3,4 klasės mokiniams.

Tolerancijos dienai skirtas veiklas koordinavo socialinė pedagogė G.Kiaunienė.