Pasaulis kasmet spalio mėnesio 4-ąją mini Pasaulinę gyvūnų dieną. Pasaulinės gyvūnų dienos misija – pagerbti visas gyvūnų gyvybės formas bei žmonijos ir gyvūnijos tamprų ryšį, padėkoti gyvūnams už jų didžiulę svarbą žmonių gyvenime, suteikiant gyvenimui daugiau džiaugsmo ir prasmės. Mokytojų D. Šatienės ir L. Kvedarienės iniciatyva gimnazijoje buvo organizuojama akcija, kurios metu visa bendruomenė aukojo maistą beglobiams gyvūnams. Labai smagu, kad šios akcijos metu buvo surinka net 59 kg. sauso šunų ir kačių ėdalo.

Spalio pabaigoje mokiniai kartu su mokytoja D. Šatiene vyko į Panevėžio rajone Kaimiškio km. esančius gyvūnų prieglaudos namus. Gyvūnų prieglaudos darbuotojai pasakojo apie sudėtingus auginamų gyvūnų likimus, parodė jų gyvenimo sąlygas, su vaikais diskutavo apie savanorystę ir jos reikšmę.

Dėkojame visiems šios akcijos dalyviams. Jūsų dėka gyvūnai turi galimybę pradėti naują ir sotų gyvenimą...