Lapkričio 6 dieną visų pradinių klasių mokiniai dalyvavo Vaikų knygos dienos, skirtos H.K. Andersenui, renginyje. Renginį pradinių klasių mokytojoms ir bibliotekininkei V.Čeponienei padėjo organizuoti Pasvalio M.Katiliškio bibliotekos vaikų skyriaus bibliotekininkė Rita Baltrukienė. Ji papasakojo ir pademonstravo skaidres apie H.K.Anderseno gyvenimą ir kūrybą. Susibūrę į mokyklos biblioteką, vaikai gamino įvairiaspalvius namelius, primenančius H.K.Anderseno laikų miesto namus. Renginio pabaigoje mokiniams buvo rodomas naujas filmas, sukurtas pagal H.K. Anderseno pasaką „Sniego karalienė“.

Dėkojame Ritai Baltrukienei jau ne pirmus metus talkinančiai pradinių klasių mokytojoms organizuojant kasmetinę Vaikų knygos dieną.