Rugsėjo 25 dieną Pumpėnų gimnazijoje surengta šventė „Pirmieji Pumpėnų gimnazijos žingsniai“. Šventėje dalyvavo mokiniai, mokytojai, gimnazijos darbuotojai, Pumpėnų seniūnijos gyventojai, buvę Pumpėnų vidurinės mokyklos mokytojai, Pasvalio rajono mokyklų atstovai, svečiai iš Pasvalio rajono savivaldybės administracijos, mokyklos tarybos tėvų atstovai, Šv.Mergelės iš Mataros kongregacijos seserys vienuolės Dovirė ir Sofija, Pumpėnų Šv.Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčios kunigai Domingo ir Augustin, Pumpėnų seniūnė, Pumpėnų bendruomenės pirmininkė.

Pertraukų metu gimnazijos fojė mokiniai galėjo prisėsti ant „Prisiminimų suolelio“ ir pažiūrėti kelerių metų nuotraukas, įamžinusias turiningą ir linksmą gimnazistų veiklą mokykloje (paruošė informatikos mokytoja R.Žemaitytė). Čia pat veikė mokinių piešinių paroda (dailės mokytoja D.Augustinienė), o palanges puošė 4 g klasės gimnazisčių dekoruoti stiklo burbulai (vadovė dailės mokytoja mokytoja D. Augustinienė). Trečiame aukšte renginio svečiai skaitė mokinių mintis apie gimnaziją (lietuvių kalbos mokytojos J.Bagdonienė, L.Noreikienė). Daugiausia smagaus šurmulio sukėlė didžiulis gimnazijos vienerių metų gimtadienio Keksiukų tortas, kurį gimnazijos mokytojai ir darbuotojai su meile iškepė visiems mokiniams!

Po keturių pamokų visi šventės dalyviai rikiavosi į eiseną, kuri mirgėte mirgėjo gimnazijos vėliavos spalvomis – geltona ir žalia. Gimnazistai prisiekė Pumpėnų gimnazijai gerbti gimnazijos vėliavą ir uniformą, tikslingai panaudoti suteiktas žinias, sąžiningai vykdyti patikėtas pareigas ir užduotis, būti dori ir garbingi gimnazijos nariai. Šventiškai nusiteikę ir linksmai skanduodami (mokytoja E. Mickeliūnienė) gimnazistai pajudėjo į Pumpėnų Švenčiausios Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčią., kur buvo aukojamos šv. Mišios ir pašventinta gimnazijos vėliava.

Po šv. mišių sugrįžę į gimnaziją visi šventės dalyviai turėjo galimybę apžiūrėti po remonto pagražėjusią mokyklą, neatpažįstamai pasikeitusią sporto salę, atnaujintą treniruoklių salytę, kabinetus, veikiančias parodas, naujai įkurtą mokyklos muziejų (V.Jareckienė), apsilankyti, dar dažais kvepiančiame darželyje, o prisėdę ant ,,Prisiminimų suolelio” žiūrėti vaizdus iš kasdieninio gimnazijos gyvenimo . Šventinį koncertą vedė Timas Jackus (3g klasė) ir Viktorija Kurševičiūtė (4g klasė), jiems padėjo muzikos mokytoja R.Andžiuvienė. Mokyklos direktorius A.Matuzevičius trumpai pristatė gimnazijos pasiekimus, svečiams dainavo trečiokai (mokytoja S.Kisielienė), 5–8 klasių mergaičių ansamblis ,,Gama” (mokytoja R.Andžiuvienė), šoko aerobikos būrelio merginos ( vadovė Eglė Mickeliūnienė), dainavo gimnazistės Greta Juršytė, Martyna Tubytė. Mokyklos bendruomenę pasveikino gausus svečių būrys, o koncerto pabaigoje nuskambėjusią bendrą mokinių ir mokytojų dainą dainavo visa salė... Šventės scenarijų sukūrė mokytojos J.Bagdonienė, L.Noreikienė.