Rugsėjo 22 d. 7 ir 8 klasių mokiniai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose Palangoje. Gintaro dirbinių meistras G. Eidukas pravedė kūrybinę edukaciją „Baltijos gintaras ir magnetuko gamyba“. Mokiniai sužinojo, kaip susidarė gintaras, kokios yra Baltijos gintaro spalvos, tyrinėjo inkliuzus, susipažino su Juodkrantės lobio istorija, iš gintaro žaliavos pasigamino magnetuką. Gintaro muziejuje vaikai dalyvavo gamtamokslinėje edukacijoje „Gintaro savybės“, išmoko atskirti gintarą nuo plastmasės ir kitų medžiagų, apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas. Palangos botanikos parke keliautojai tyrinėjo garsaus prancūzų architekto Edouard’as Fransua André projektuotą peizažinio tipo parką: planą, parko elementus, augalus. Vėliau visi smagiai pasivaikščiojo pajūriu, gėrėjosi vaizdais nuo Palangos tilto.

D. Šatienė, D. Augustinienė