Šių metų rugsėjis visus pasitiko vasariškai gražiu oru, ir tik mokyklos kieme kilęs smagus šurmulys bei įvairiaspalvės  gėlių puokštės priminė, jog prasideda  dar vieni mokslo metai.

Naujus mokslo metus Pumpėnų gimnazijos bendruomenė pradeda su naujomis viltimis, naujais lūkesčiais, naujais planais ir tam tikru nerimu. Džiugina neblogi praėjusių  mokslo metų rezultatai, nemažėjantis mokinių skaičius, pagaliau įsibėgėjantis „Tūkstantmečio mokyklų“ projektas, o neramina prasidedantis atnaujintų bendrųjų ugdymo programų įgyvendinimas, kuris atneša nemažai iššūkių.

Linkime mokiniams, jų tėveliams ir mokytojams kantrybės, sveikatos, gražių darbų, didelių norų, šviesių svajonių. Ir tegul visi šie  linkėjimai išsipildo.

Pasidžiaukime praėjusios šventės akimirkomis.