Mokslo metams baigiantis 1a ir 1b klasių mokinukai, vadovaujami mokytojų D. Anilionytės ir G. Krušinskienės, keliavo po Šiaulių kraštą. Mokiniai susipažino ne tik su Šiaulių miesto istorija, bet ir lankėsi „Rūtos“ šokolado muziejuje, kur sužinojo šokolado atsiradimo istoriją, kaip keitėsi jo vartojimo tradicijos bėgant amžiams, o šokolado dirbtuvėse patys pabuvo šokolado meistrais, gamino saldainius, ragavo įvairios rūšies šokolado. Vaikus sudomino Saulės laikrodžio aikštė, kurią puošia kolona su paauksuoto Šaulio skulptūra, geležinė, net 25 metrų ilgio lapė prie Talšos ežero. Didelį įspūdį mokiniams paliko apsilankymas Kryžių kalne. Pirmokų ekskursija buvo ne tik smagi, saldi, bet ir turininga.

1a klasės mokytoja Danguolė Anilionytė