Pasvalio r. savivaldybės administracija kvietė teikti paraiškas aplinkosauginių  programų ir projektų finansavimui. Mūsų gimnazijos  „Sveikatą stiprinančios mokyklos“  komanda teikė paraišką ir gavo finansavimą šiam projektui.

Želdynų įrengimas bei jų priežiūra yra labai svarbus klausimas, nes želdynų sistema – tai žaliųjų erdvių visuma, susieta su gamtiniu ir urbanistiniu karkasu, kuri tenkina bendruomenės poreikius ir užtikrina aplinkos ekologinį stabilumą. Želdynai yra ne tik urbanistinės kompozicijos dalis, bet ir patys formuoja įvairaus pobūdžio, dydžio ir paskirties erdves. Želdynų įrengimas ir priežiūra reikalauja daug darbo, lėšų, žinių ir laiko, tačiau gerai atlikus darbus, tinkamai parinkus želdinius, gruntą, sodinimo technologijas ir tinkamai juos prižiūrint, jie atliks ekologinę, estetinę ir kitas funkcijas.

Dėkojame Pasvalio r. savivaldybės administracijai bei socialiniams parteriams už suteiktą galimybę papuošti mokyklos erdves.

Biologijos mokytoja D. Šatienė