„2023 metų Vilniaus knygų mugė – nepaprastai spalvinga, šventiška ir akcentuojanti mūsų, kaip laisvos visuomenės, pamatus. Kartu mąstysime apie Vilniaus, Lietuvos ir pasaulio ateitį, vartysime gražiausių metų knygų puslapius, diskutuosime su autoriais bei kūrėjais, sveikinsime vieni kitus Vilniaus jubiliejaus proga, dalinsimės nepailstančia viltimi ir palaikymu Ukrainos kovai už laisvę.“ Tokiais žodžiais Vilniaus knygų mugės organizatoriai, šiais metais kvietė visus į kasmetinę knygų mugę.

Grupė mūsų gimnazijos mokytojų ir mokinių  lankėsi šioje didžiausioje knygų šventėje ir turėjo   galimybę susipažinti su naujausiomis knygomis, pabendrauti su knygų autoriais ir kitais knygų bičiuliais, dalyvauti įvairiose kūrybinėse veiklose,  dalyvauti diskusijose  apie naujausias knygas, apie aktualias visuomenines ir kultūrines problemas,  apie kitus rūpimus dalykus.

Gimnazijos bibliotekininkė Edita Jackuvienė