Kovo 20 dieną Pumpėnų gimnazijos pradinukai tradiciškai paminėjo Žemės dieną. Diena buvo smagi ir kupina gerų įspūdžių! Iš pat ryto susitikome su ornitologu Broniumi Jarecku. Pasirodo, dar labai daug ko nežinome apie šalia mūsų gyvenančius giesmininkus! Nuoširdžiai dėkojame pranešėjui už įdomų pasakojimą ir šiltą bendravimą.
   Viena smagiausių šios dienos veiklų buvo didelis bendras piešinys „Gamta - visų namai“. Su dideliu užsidegimu vaikai piešė tai, kas mus supa kiekvieną dieną: Žemę, medžius, gėles, saulę, paukščius. O darbui panaudojome nereikalingus tapetus. Vaikų darbais papuošėme antro ir trečio aukštų koridorius.
   Pailsėję vykdėme įvairias veiklas klasėse. 1B klasės mokiniai gamtoje stebėjo bundančio pavasario požymius. 1A ir 3 klasių palangės greitai taps Žaliosiomis – vaikai vazonėliuose pasėjo įvairiausių augalų, kuriuos patys stebės, prižiūrės ir augins. Antrokai, trečiokai ir ketvirtokai vedė smagias viktorinas apie Žemę, gamtą, atliekų rūšiavimą.

4 klasės mokytoja Vilija Grubienė