2-4 klasių mokinukai dalyvavo Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos organizuotame Pasvalio miesto ir rajono 2-4 klasių mokinių dailyraščio konkurse „O rašto tas grožis!“. Konkursas vyko dviem etapais. Iš pradžių klasės, dalyvaujančios konkurse, rašė dailyraštį mokykloje. Buvo atrinkta po tris dailiausius darbus ir jie pristatyti į Pasvalio biblioteką. Čia bibliotekos direktorės sudaryta komisija atidžiai tikrino ir vertino vaikų darbus.

Kovo 7 dieną buvome pakviesti į apdovanojimų ceremoniją. Net dvi mūsų gimnazijos antrokės tapo laureatėmis: Eva Kazilionytė laimėjo 1-ąją vietą, o Santa Mickevičiūtė tapo trečiąja mūsų rajono antrokų tarpe. Net 8 mūsų mokinukai buvo apdovanoti padėkos raštais: antrokės Vakarė Rapkevičiūtė ir Kamilė Matušauskaitė, trečiokai Goda Mažonytė, Kamilė Palumickaitė, Nojus Gasaitis, ketvirtokai Gustas Alekna, Jokūbas Černauskas, Žydrūnas Zdanevičius.

Mokytoja Vilija Grubienė