Š. m. vasario 21 d. ikimokyklinio ugdymo ,,Bitučių“ ir ,,Boružiukų“ grupių mokytojos, vaikai bei tėveliai atšventė vieną linksmiausių žiemos švenčių  – Užgavėnes! Šventė vyko prie Pumpėnų ežerėlio, kur dideli ir maži nepatingėjo pasiruošti bei pasipuošti kuo įdomiau.

Šventės metu mokytojos su vaikais bei tėveliais linksminosi pagal lietuvių liaudies dainas ,,Čigonėlis“, ,,Žyds juods, žyds raudons“, ,,Kepė, kepė močia blynus“, ,,Meškutė“, ,,Šiaudų batai“. Smagi akimirka šventėje tapo Lašininio bei Kanapinio kova, kurios metu Kanapiniui laimėti padėjo vaikai. Ryškus ir neužmirštamas akcentas buvo laužas, kuriame sudegė Morė, o po to visi džiaugsmingai sušuko ,,Žiema, žiema bėk iš kiemo!“. Šventės pabaigoje visi buvo apdovanoti rėmėjų VšĮ ,,Būk geresnis“ dovanomis, bei ,,MB Pumpėnų mėsinės“ vaišėmis, o šventės pratęsimas vyko lauko pavėsinėje su atsineštais, vaikų mėgstamais blynais. Sočiai užvalgę blynų lauksime artėjančio pavasario džiaugsmų.

Mokytojos Vaida Braškienė

Giedrė Šakalevičienė