8, 1G ir 2G klasių mokiniai su auklėtojomis R. Žemaityte, E. Mickeliūniene, V. Jareckiene lankėsi Vilniuje.

Mokinių pageidavimu apžiūrėjome buvusį Lukiškių kalėjimą, kuriame dabar vyksta ekskursijos. Pasivaikščiojome po buvusio kalėjimo patalpas ir kiemus, išklausėme gidės pasakojimą. Smalsiausiems teko pajusti nemažai baimės per suvaidintas situacijas, ir visi lengviau atsikvėpė tik išėję už vartų. Įprastai linksmų komentarų šį kartą nebuvo.

Gedimino prospektu pasiekėme linksmesnį ekskursijos objektą – Valdovų rūmus. Čia vyko edukacija, kurios metu turėjome progą sekti Vilniaus reprezentacinių rūmų istoriją nuo pradžios iki jų aukso amžiaus, nuo sunykimo iki vėl atgimusio šiandieninio pastato. Pati smagiausia edukacijos dalis – kopimas į apžvalgos bokštelį. Iš ten atsivėrę Vilniaus vaizdai buvo tikrai verti visų pastangų ir išeikvotų jėgų.

Išvykos pabaigoje trumpam pasivaikščiojome ir nuo karščio atsikvėpėme Bernardinų sode.