Birželio 2 d. Pumpėnų gimnazijos pradinių klasių mokiniai koncertavo Kalno kaimo bibliotekoje vykusioje šventėje „Spalvota vaikystė“. Vasarą pasitikome su muzika, dainelėmis ir staigmenomis. 4b klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Gitos Krušinskienės, atliko keletą kūrinėlių dūdelėmis. 4a, 4b ir 3 klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Sandros Kisielienės, dainavo daineles apie vaikystę, mėlyną spalvą ir lietų. Šventinį koncertą vedė 4b klasės mokinė Evelina Mickeliūnaitė.

Po šventės vaikai buvo vaišinami ledais. Pasvalio M. Katiliškio viešosios bibliotekos bibliotekininkės kvietė vaikus smagiam grybavimui su 3D akiniais ir ieškoti lobio. Vaikai linksmai šėlo muilo burbuluose, norintys galėjo pasipuošti laikinomis tatuiruotėmis ir spalvingai išpuoštais veidukais.

Mokytoja Sandra Kisielienė