Paskelbti respublikinio edukacinio konkurso „Olympis 2022“ pavasario sesijos rezultatai. Šioje konkurso sesijoje pagal laimėtų diplomų skaičių mūsų gimnazija pagaliau pateko į Panevėžio apskrities mokyklų dešimtuką. Konkurse dalyvavo 136 Pumpėnų gimnazijos mokiniai, laimėta 119 diplomų, iš jų 72 diplomai I-ojo laipsnio. Pagal laimėtų diplomų skaičių Pumpėnų gimnazija užima 181 vietą iš 906 konkurse dalyvavusių mokyklų respublikoje ir 10 vietą iš 66 – Panevėžio apskrityje.

Pirmojo laipsnio diplomus ir medalius pelnė: pirmokės Amelija Židonytė ir Goda Mažionytė (anglų kalbos konkursas), pirmokas Darius Venclovas (matematikos konkursas), antrokas Mikas Kaveckas (biologijos konkursas), trečiokai Simas Velykis ir Amanda Pauliukonytė (anglų kalbos konkursas), ketvirtokas Emilijus Sakalauskas (anglų kalbos konkursas).

Sveikiname visus konkurso laimėtojus!

olymp