Minint Pasaulinę sveikatos dieną įvyko fizinį aktyvumą skatinantis susitikimas zoom platformoje "Rytas sportuojant". Susitikimą organizavo projekto "Lietuvos mažosios žaidynės" ambasadorė, Šiaulių miesto lopšelio-darželio mokytoja Jolita Jankuvienė.

Pagrindinis susitikimo tikslas – padėti ikimokyklinio amžiaus vaikams suprasti ir pajusti fizinio aktyvumo teikiamą džiaugsmą. Projektą globoja pirmoji ponia Diana Nausėdienė.

Susitikime dalyvavo Šiaulių miesto lopšelio-darželio "Žilvitis" ikimokyklinio ugdymo "Berželio", "Lazdynėlio" grupių ir mūsų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo "Boružiukų" grupės vaikai. Susitikimo metu vaikai atliko įvairius pratimus su plastikiniais kibirėliais ir spalvotais kamuoliukais. Žaidė įvairius judriuosius žaidimus įveikdami nesudėtingas kliūtis. Šis susitikimas suteikė daug džiugių akimirkų, pagerino vaikų fizinę ir emocinę būklę. Buvo įgyvendintos projekto II etapo užduotys. Vaikai apdovanoti Lietuvos mažųjų žaidynių diplomais.

Sveiki ir žvalūs panoro būti ir ,,Bitučių“ grupės vaikai, mažieji sveikuoliai atliko mankštą visu kūnu, stengėsi taisyklingai kvėpuoti. Susirinkę įvairias judėjimo priemones vaikai įveikė mokytojos Vaidos Braškienės paruoštas kliūtis, daug skanių maisto produktų atrado maisto piramidės plakate, vėliau vaikai imitavo kaip valgo sveikuolių maistą su plastikiniais maisto žaislais, atlikę meninę užduotėlę vaikai sukūrė sveikuoliškų obuoliukų su palinkėjimais būti sveikiems ir padovanojo juos savo tėveliams.

Vyresnioji mokytoja Jovita Zakarevičienė

Mokytoja Vaida Braškienė