2022 01 13 LITEXPO Studijos 2022 1030x595 LT 1024x592

Kovo 30 dieną 2G–4G klasių mokiniai, 2G klasės vadovė V. Jareckienė ir socialinė pedagogė G. Kiaunienė lankėsi Vilniuje vykusioje parodoje KARJERA & STUDIJOS 2022, kuri kvietė atvykti  ne tik jaunąją kartą, bet ir vyresnio amžiaus asmenis. Parodos tema – karjera ir mokymasis visą gyvenimą. Šią temą padiktavo poreikis kalbėti apie tai, kokios kompetencijos ir žinios yra reikalingos jau dabar, kai darbo rinka susiduria su kvalifikuotos darbo jėgos trūkumu, o vis daugiau žmonių renkasi nestandartines veiklas ar keičia studijų kryptį. Parodos formatas – aktualios informacijos pateikimas tiesiogiai bendraujant dalyvių stenduose, paskaitose ir pranešimų metu konferencijų salėse, workshop‘uose, neformalių susitikimų metu su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais, bei garsiomis ir įkvepiančiomis asmenybėmis. Mokiniai taip pat aplankė  parodą ,,Mokykla 2022“.

Socialinė pedagogė G. Kiaunienė