Saule

Pumpėnų gimnazijos aštuntokės SAULĖS GAIGALAITĖS parašytas laiškas rajoniniame etape laimėjo I vietą ir iškeliavo į respublikinį etapą!

Epistolinio rašinio konkursą rengia Pasaulinės pašto sąjungos (PPS) Tarptautinis biuras kartu su Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO). Lietuvoje konkursą organizuoja Lietuvos paštas kartu su Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru.

51-ąjį kartą rengiamo konkurso tema – „Parašykite laišką įtakingam asmeniui apie tai, kodėl ir kaip imtis veiksmų dėl klimato kaitos“.

Ryžtas imtis veiksmų dėl katastrofiškos klimato kaitos dar niekada nebuvo toks svarbus siekiant išsaugoti planetą ir pasaulio gyventojų pragyvenimo šaltinius. Mokiniai buvo kviečiami pasinaudoti galimybe ir išsakyti savo nuomonę, kodėl ir kaip imtis veiksmų klimato krizei įveikti.

Saulės laiškas.pdf

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja J. Bagdonienė