Atkeliaujantis pavasaris – laikas, kai į mūsų šalį iš šiltųjų kraštų parskrenda peržiemoję paukščiai, kuriems reikia namų. Gamtininkai kviečia pasirūpinti inkilais – juos reikia kelti kuo anksčiau, kad sparnuočiai spėtų juos susirasti ir prie jų priprasti. Inkilų kėlimas – šventė ne tik grįžusiems giesmininkams, bet ir žmogui, ypač vaikams.

Pumpėnų gimnazijos priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių vaikai su tėveliais gamino namelius paukšteliams. Varnėnams inkiliukus pakabino šalia gimnazijos augančiuose medžiuose, zylutėms – vežė į Kriklinius ir iškėlė miestelio parke, bei girininkijos kiemelyje. Bus smagu, kai sugrįžę giesmininkai džiaugsis naujais namais.

Vėliau Kriklinių kultūros namuose vaikai dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Piname iš beržo šakų", kurio metu nusipynė Velykines gūžteles. Apžiūrėjo akmens skulptoriaus-edukatoriaus V. Remeikos parodą „Kai akmuo prabyla“.

Ikimokyklinio ugdymo mokyta Jovita Zakarevičienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Jolanta Kauneckienė, Asta Garbašauskienė