Kasmet kovo 22 dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas – skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų! Ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai atliko įvairias STEAM veiklas su vandeniu: aiškinosi kas skęsta, o kas ne; stebėjo kaip spalvos šlapiu popieriumi keliauja; išsiaiškino, kodėl popierinės gėlės vandenyje išsiskleidžia ir neskęsta; kas nutinka kankorėžius užpylus karštu, šaltu vandeniu, kas nutinka padėjus ant palangės; kūrė vandens gyvūnų aplikacijas; piešė vandens lašelius; gamtoje aiškinosi kodėl upėje ledas ištirpęs, o ežere dar ne. Stebėjo edukacinius filmukus „Lašelio kelionė“, „Kriokliai“, „Iš kur atsiranda vanduo“, „Vandens būsenos“, klausėsi istorijos „Šaltinėlis“. Dalyvaudami veiklose vaikai patyrė daug naujų atradimų ir džiugių akimirkų.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Kauneckienė,

ikimokyklinio ugdymo mokytojos Jovita Zakarevičienė, Giedrė Šakalevičienė