Gimnazijoje minėjome vieną iš svarbiausių mūsų istorijos įvykių ­­– Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Rinkome raštingiausius mokinius. Jais tapo: Mantė Valainytė (5 kl.), Rokas Mickeliūnas (6 kl.), Rusnė Prankaitė (7 kl.), Austėja Žilinskaitė (8 kl.), Austėja Titaitė (IG kl.), Laura Morkūnaitė (IIG kl.), Kamilė Jasiukaitytė (IIIG kl.), Lina Lipnickaitė ir Kristupas Kondratavičius (IVG kl.).

Iniciatyvių mokinių klubas „IMK“ kūrė stendą „Laisvė“: sudėjo mūsų mokinių, žymių žmonių mintis apie Laisvę, piešinius.

Gimnazistės Simona Mulevičiūtė (IIIG kl.), Kamilė Krūmaitė (IIIG kl.) ir Gabija Jareckaitė (IG kl.) kitų klasių mokiniams vedė pilietiškumo pamoką „Ko mus moko V. Kudirkos „Tautiška giesmė“ – mūsų himnas“. Vyko diskusijos apie laisvę, pilietiškumą, atsakomybę, vienybę. Mokiniai pynė mūsų trispalvės ir Ukrainos vėliavos spalvų draugystės apyrankes.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jurga Bagdonienė