Pumpėnų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo „Boružiukų“ ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, jų mokytojos kovo 10 d. lankėsi Kriklinių miestelio senovės amatų muziejuje. Muziejaus įkūrėjas Juozas Beniulis parodė vaikams ir papasakojo kaip įvairūs daiktai, įrankiai buvo naudojami ir gaminami. Mažieji susipažino su šio krašto amatais ir amatininkais. Daug įspūdžių suteikė tai, kad beveik visus eksponatus buvo galima paliesti. Po ekskursijos mus pasitiko Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Kriklinių filialo bibliotekininkė Rita Vasiliauskienė ir Pasvalio kultūros centro Pumpėnų skyriaus Kriklinių kultūros namų veiklų organizatorė Laima Katilienė ir meno vadovė Valentina Orlienė. Bibliotekoje klausėmės sekamos lietuvių liaudies pasakos „Vištytė ir gaidžiukas“. Vaikai atsakinėjo į žaismingus klausimus, atliko įvairias užduotėles. Visi kartu šokome ratelius-žaidimus, dainavome daineles, minėme mįsles, vaišinomės kriklinietišku sūriu, klausėmės įdomių pasakojimų apie Kriklinių miestelio atsiradimą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Kauneckienė,

ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Jovita Zakarevičienė