Sausio 11 d. ir 13 d. Pumpėnų gimnazijos aštuntokų ir penktokų fizinio ugdymo pamokos vyko netradicinėje erdvėje – Pasvalio sporto mokykloje. Abi klasės dalyvavo bokso treniruotėse, kurias vedė bokso treneris Stasys Balčiauskas. Mokiniai treniruotę pradėjo apšilimu, spec. bėgimo pratimais, vėliau kiekvienas turėjo galimybę „padaužyti bokso kriaušę“. Mokiniai savo akimis pamatė ir įsitikino, kad boksas yra ne šiaip sau pasikumščiavimas, o ištvermės ir strategijos reikalaujantis sportas. „Pradėti sportuoti niekada nevėlu“, – sakė treneris, kviesdamas visus norinčius į bokso treniruotes.

Pasvalio sporto mokyklos direktorė padėkojo Pumpėnų gimnazijai už bendrystę ir pasiūlė dažniau naudotis sporto mokyklos teikiamomis paslaugomis.

Fizinio ugdymo mokytoja Regina Urbonavičienė