Gruodžio 13-31 dienomis buvo vykdoma ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių projektinė veikla.

Kalėdos yra pasaulio bendrakultūrinis reiškinys, mielas ir artimas vaikams, tėvams, mokytojams. Greitame šių dienų gyvenimo ritme pametame šio laikotarpio reikšmes ir prasmes. Visi skuba, bėga, lekia… Neturime laiko pabūti su vaikais, paaiškinti gamtos, gyvenimo, kultūros ženklus ir suprasti jų reikšmes. Taigi, pakvietėme vaikus į pažinimo kelionę, nes jie iš prigimties yra tyrinėtojai, ieškantys informacijos apie supančią aplinką. Vaikai dalyvavo įvairiose veiklose: surengė besmegenių, Kalėdinių žibintų, eglutės žaisliukų ir namelių parodas. Dalyvavome Respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų virtualioje kūrybinių darbų parodoje ,,Kalėdinė kojinė“. Vaikai mokėsi šokį ir ruošėsi susitikimui su ,,Kalėdų seneliu“, kurį organizavo ne pelno siekianti organizacija ,,Būk geresnis“. Įgyvendinant projektą buvo ugdomos pažinimo, komunikavimo, meninė, socialinė kompetencijos. Ugdomi gebėjimai, kurie reiškiasi visose vaiko gyvenimo srityse. Suteikiama galimybė pajusti ir stebėti grožį. Padedama vaikui pažinti ir išreikšti save pačiomis įvairiausiomis meninėmis priemonėmis ir formomis. Skatinamas vaikų domėjimasis, smalsumas, vaizduotė, kūrybiškumas. Vaikai visą Kalėdinį laikotarpį patyrė daug teigiamų emocijų.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos