Šių metų spalio mėnesį Kauno technologijų universiteto Vaižganto progimnazija organizavo tarptautinį kūrybinių darbų konkursą „Rieduliukas“. Šis konkursas, skirtas Tarptautinei dienai be automobilio. Jo tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai, bei žmonių sveikatai. Konkurse dalyvavo mūsų gimnazijos 4b klasės mokinys Adomas Kaveckas. Adomui talkino jo vyresnė sesutė Kamilė. Konkursui berniukas sukūrė nuotraukų triptiką apie tai, kaip galima suderinti du tvarius gyvenimo pomėgius – važinėjimą dviračiu ir knygų skaitymą. Ketvirtokas savo darbe demonstruoja ne tik pomėgius, bet ir gražią aplinką, kurioje jis gyvena.

Nuoširdžiai dėkoju Adomo tėveliams, kurie skatina savo sūnų būti aktyviu konkursų dalyviu.

Kviečiu pasigrožėti Adomo nuotraukomis.

4b klasės mokytoja Gita Krušinskienė