Kai niūrus oras už lango ir vakarai vis ilgėja, smagu prisiminti vasarą. Birželio–rugpjūčio mėnesiais Pumpėnų gimnazijos mokinės: Mantė Valainytė (5 kl.), Kornelija Sipavičiūtė (6 kl.), Saulė Gaigalaitė (8 kl.), Gabija Jareckaitė (1G kl.) ir Julita Kanclerytė (3G kl.) dalyvavo skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“ ir sėkmingai įveikė visas užduotis.

„Vasara su knyga“ – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kuriuo siekiama skatinti visuomenę domėtis literatūra ir skaitymu. Šio projekto tikslas – kad kiekvienas dalyvis perskaitytų bent 5 knygas pagal tam tikras temas.

Moksleivės domėjosi, kurios knygos yra apdovanotos literatūrine premija, ar daug mūsų bibliotekoje yra knygų, kurios išleistos praeitame tūkstantmetyje. Diskutuodamos apie įvairius literatūros žanrus, rinkosi įdomiausią detektyvą. Smagiai ieškojo linksmų knygų, tokių, kurių pavadinimą sudarytų ne mažiau nei 4 žodžiai.

Įveikusios visas užduotis, mokinės buvo apdovanotos projekto organizatorių diplomais bei dovanėlėmis.

Bibliotekininkė Edita Jackuvienė