krosas 1024x768

Rugsėjo 21 dieną Pasvalio Smegduobių parke vyko tradicinės kroso varžybos Policijos taurei laimėti. Jose dalyvavo 1–4 ir 5–12 klasių Pasvalio rajono mokyklų moksleiviai.  5–6 klasių mergaitės turėjo įveikti 300 metrų atstumą, 7–12 klasių mergaitės ir 5–6 klasių berniukai turėjo įveikti 500 metrus, o 7–12 klasių vaikinai – 1000 metrų distancijas. Mūsų gimnazijai atstovavo 17 mokinių iš 6–12 klasių. Geriausiai iš jų sekėsi 8 klasės mokinei Austėjai Žilinskaitei, kuri savo amžiaus grupėje užėmė I vietą. 1G klasės mokinys Laurynas Vorobjovas užėmė II vietą, ir 2G klasės mokinė Ineta Zakarevičiūtė – III vietą savo amžiaus  grupėje.  Visi nugalėtojai buvo apdovanoti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato įsteigtais prizais, o pirmos vietos nugalėtoja apdovanota policijos taure. Sveikiname nugalėtojus!!!

Fizinio ugdymo mokytoja Regina Urbonavičienė