Spalio 6 dieną 7 klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja bei klasės vadove Laima Noreikiene literatūros pamokų ciklą apie rašytojo Kazio Binkio gyvenimą ir kūrybą baigė pamoka – ekskursija senojoje Papilio mokykloje, kurioje 1915-1918 metais mokytojavo pats poetas, o dabar veikia memorialinė ekspozicija. Rašytojo gyvenimo ir kūrybos vingius septintokai dar geriau suprato ir įsiminė apžiūrėję autentiškus daiktus, fotografijas, pavartę knygas ir išklausę išsamaus muziejaus gidės Editos Landsbergienės pasakojimo ir Kazio Binkio eilėraščių deklamavimo. O vakarą vainikavo Biržų kultūros centre vykstančio XXV profesionalių teatrų festivalio „Žaldokynės kraštas“ Keistuolių teatro spektaklis pagal Kazio Binkio satyrinę poemą „Raulas keliauninkas“ (rež. Aidas Giniotis). Aktorių šmaikščiai, žaismingai, įtaigai papasakota istorija privertė susimąstyti apie amžinąją tiesą – visur gerai, bet namuose geriausia, o savas kraštas pats mieliausias, kad ir kokia skalsi duona atrodytų svetur.

Mokytoja Laima Noreikienė