Minėdami Europos judumo savaitę, Pumpėnų gimnazijos 5-8 kl., 1-4G kl. mokiniai, administracija ir mokytojai rugsėjo 22 d. dalyvavo dviračių žygyje Pumpėnai–Gegabrasta–Niurkoniai–Pumpėnai ir įveikė daugiau nei 20 km.

Aplankėme Gegabrastos Šv. Mikalojaus cerkvę, kur turėjome galimybę įeiti į vidų  ir apžiūrėti, o apie jos istoriją pasakojo mokyklos direktorius A. Matuzevičius.

Sekanti stotelė buvo Niurkoniuose, kur aplankėme Šv. Aloyzo koplyčią ir dvaro bokštą.

Kelionės metu, kad nesušaltume, šilta arbata vaišino Pasvalio r. Savivaldybės gydytoja R. Nevulytė, o užkandžiais prie arbatos pasirūpino direktoriaus pavaduotoja L. Kvedarienė.

Visi dalyviai buvo apdovanoti Pasvalio visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis, o kad visi būtų saugūs ir galėtų važiuoti dviračiais, dviračių šalmus dovanojo Pasvalio r. policijos komisariatas.

Žygį  organizavo fizinio ugdymo mokytojos Eglė Mickeliūnienė ir Regina Urbonavičienė.