Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakultetas balandžio 14-16 dienomis rengė nuotolinių paskaitų savaitę ir kvietė jose dalyvauti moksleivius ir jų mokytojus. Mūsų gimnazijos mokiniai taip pat dalyvavo šiose paskaitose. Paskaitų temų spektras unikalus savo pločiu ir gyliu, jas skaitė patyrę Vilniaus kolegijos lektoriai, todėl dominančias temas išsirinkome skirtingas: 8 kl mokiniai išklausė dr. O. Motiejūnienės pamoką ,,Tas nuostabus augalų pasaulis“; 1G klasės mokiniai dalyvavo dr. I. Kepalienės pamokoje ,,Kas yra sveikas maitinimasis“; 2G klasės mokiniai dalyvavo R. Miakinkovienės pamokoje ,,Kaip mus veikia reklama?“; 3G klasės mokiniai pasirinko I. Čerčikienės pamoką ,,Gamtos dovana arbatos puodelyje. Oksidometrija“. Paskaitose buvo integruotos chemijos, biologijos, veterinarijos, maisto, kraštovaizdžio dizaino temos.

Biologijos mokytoja D. Šatienė