Projektą, skirtą pasaulinei Žemės dienai paminėti, „Kovas – gamtosauginis mėnuo“ organizavo biologijos mokytojos Lijana Kvedarienė ir Donata Šatienė. Projekto metu mokiniai dalyvavo Kauno kolegijos organizuojamuose susitikimuose, dalyvavo biologijos olimpiadoje, skirtoje 5-8kl klasių mokinimas, prisijungė prie aplinkos tvarkymo savo namų aplinkoje.

Kauno kolegijos vedami susitikimai per programą Zoom:

2021-03-05 5 klasės mokiniams pamoka ,,Kur slepiasi miško vabzdžiai? Ar jie miškui draugai, ar priešai?“;

2021-03-12 6 klasės mokiniams pamoka „Kaip kompostuoti virtuvėje ant palangės?“;

2021-03-03 7 klasės mokiniams pamoka ,,Įdomioji mikologija – paslaptingasis grybų pasaulis“ (su septintokais kartu dalyvavo 9 klasės mokiniai);

2021-03-01 8 klasės mokiniams pamoka ,,Meilė gamtai + noras keliauti = gamtinis turizmas“.

2020-2021 mokslo metų 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada vyko kovo 24 d. Mokiniai užduotis atliko nuotoliniu būdu, namuose prisijungę prie virtualios mokymosi aplinkos „Eduka klasė“ ( užduotys II etapui buvo pateiktos kovo 24 dieną).

Tradicinė akcija ,,Darom 2021“ vyko kovo 15-19 dienomis, atsižvelgiant į oro sąlygas. Vaikams buvo pasiūlyta susitvarkyti savo kiemo aplinką. Dėkojame pradinių klasių ketvirtokams ir mokytojai, bei penktos klasė mokiniams aktyviai prisidėjus prie šios akcijos.

Ačiū visiems dalyvavusiems šiame projekte!!!

Biologijos mokytoja D. Šatienė